Оплата товару
Ціна товару вказується в гривнях і включає податок на додану вартість у разі, якщо відповідний Продавець застосовує загальну систему оподаткування.
2.1.1. Сума замовлення складається із вартості замовлених товарів.
2.2. Ціна товару вказується на сайті. У разі неправильної вказівки ціни замовленого Покупцем Товару Продавець інформує про це Покупця для підтвердження Замовлення за виправленою ціною або анулювання Замовлення. При неможливості зв'язатися з Покупцем, цей Замовлення вважається анульованим.
2.3. Ціна Товару на Веб-сайті може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений Покупцем Товар не підлягає зміні.
2.4. Оплата Товару здійснюється Покупцем:
2.4.1. готівкою при отриманні Замовлення у сумі, що відповідає сумі Замовлення, зазначеній на Сайті з урахуванням знижок;
2.4.2. безготівковими коштами з використанням банківських карток при оформленні Замовлення у сумі, що відповідає сумі Замовлення, зазначеній на Сайті з урахуванням знижок.
2.5. Продавець має право надавати знижки на Товари та встановлювати програму бонусів. Види знижок, бонусів, порядок та умови нарахування визначаються Продавцем самостійно та вказані на Сайті та можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку.
2.6. Продавець веде статистику оформлених Покупцем замовлень. Продавець має право в односторонньому порядку визначати способи оплати, доступні відповідному Покупцеві, спираючись на статистику дій, вчинених Покупцем у відносинах із Продавцем.
Made on
Tilda