Повернення товару та грошових коштів
3.1. Повернення Товару здійснюється відповідно до умов повернення
3.2. Повернення Товару належної якості:
3.2.1. Повернення Товару належної якості можливе у випадку, якщо товар не використовувався, збережений його товарний вигляд і упакований у заводську упаковку.
3.2.2. У разі відмови Покупця від Товару згідно з п.1.2.1. Продавець повертає йому вартість поверненого Товару протягом 30 днів з дати надходження поверненого Товару на склад Продавця разом із заповненою Покупцем заявою на повернення та копією квитанції про оплату Товару. Повернення коштів вартості Товару здійснюється виключно особі, зазначеній у Замовленні на Товар, за умови надання такою особою копії його (її) національного паспорта, квитанції про оплату Товару, за який повертаються кошти. У випадку, якщо Покупець у Замовленні вказав неправильні дані, або не надав для повернення коштів усі документи, перераховані вище, Продавець залишає за собою право відмовити такому Покупцеві у поверненні грошових коштів.
3.3. Повернення Товару неналежної якості:
3.3.1. Під товаром неналежної якості мається на увазі картина з явним шлюбом як отворів, потертостей зображення, видимих з відстані більше метра фізичних дефектів.
3.3.2. Товар, що потрапляє під дію пункту 1.9.1. не є товаром неналежної якості та повернення та обміну не підлягає.
3.3.3. Зовнішній вигляд та комплектність Товару, а також комплектність всього Замовлення повинні бути перевірені Одержувачем у момент доставки Товару.
3.3.4. Після отримання Замовлення претензії до зовнішніх дефектів товару, його кількості, комплектності та товарного вигляду не приймаються.
3.3.5. Вимоги щодо повернення сплаченої за товар грошової суми підлягають задоволенню протягом 30 днів із дня пред'явлення відповідної вимоги.
3.4. Повернення коштів здійснюється за допомогою повернення вартості оплаченого Товару поштовим чи банківським переказом.
3.5. Гарантійний термін на Товари встановлюється виробником та вказується на етикетці або ярлику. Продавець забезпечує належне застосування, використання товарів протягом гарантiйного строку.
Продавець не відповідає за недоліки Товару, якщо вони виникли після його передачі Покупцю внаслідок порушення Покупцем правил користування або зберігання товару, дій третіх осіб або непереборної сили.
Made on
Tilda