Cпособи доставки
1.1. Товар доставляється поштовим оператором у вигляді поштового відправлення. Конкретні терміни доставки можуть бути узгоджені Покупцем з оператором Call-центру при підтвердженні замовлення.

1.2. Територія доставки Товарів, представлених на Сайті, не обмежена межами України.

1.3. Затримки в доставці можливі зважаючи на непередбачені обставини, що сталися не з вини Продавця.

1.4. При доставці Замовлення вручається Покупцеві або третій особі, зазначеному в замовленні в якості одержувача (далі Покупець і третя особа іменуються «Одержувач»).

1.5. Ризик випадкової загибелі або випадкового пошкодження Товару переходить до Покупця з моменту передачі йому Замовлення і проставлення Одержувачем Замовлення підписи в документах, що підтверджують доставку Замовлення.

1.6. Щоб уникнути випадків шахрайства, а також для виконання взятих на себе зобов'язань, зазначених в пункті 1.4. цієї Угоди, при врученні передплаченого Замовлення особа, яка здійснює поставку Замовлення, має право зажадати документ, що засвідчує особу отримувача, а також вказати тип і номер наданого Одержувачем документа на квитанції до Замовлення. Продавець гарантує конфіденційність і захист персональних даних отримувача.

1.7. Вартість доставки кожного Замовлення розраховується індивідуально, виходячи з ваги Товару, регіону та способу доставки.

1.8. Обов'язок Продавця передати товар Покупцю вважається виконаним в момент отримання Покупцем відправлення, як цей момент визначається відповідно до діючих правил поштового зв'язку. Порядок доставки та розкриття Відправлень, що містять товар, визначається діючими правилами поштового зв'язку.

1.9. При прийнятті Замовлення від кур'єра, Одержувач зобов'язаний оглянути доставлений Товар і перевірити його на відповідність заявленій якості, асортименту та комплектності Товару, а також перевірити цілісність упаковки. У разі відсутності претензій до доставленому Товару, Одержувач розписується в «Бланке доставки замовлень». Підпис в постачальних документах свідчить про те, що претензій до Товару отримувача не заявлено і Продавець повністю і належним чином виконав свій обов'язок щодо передачі Товару.

1.9.1. Колір готових картин може відрізнятися від зображення на екрані монітора. Це залежить від налаштувань монітора.

1.10. Уточнити дату, час і при необхідності маршрут доставки, можна у менеджера, який зв'язується з Покупцем для підтвердження Замовлення. Покупець приймає і погоджується, що дата, час і маршрут доставки Товарів, залежить від служби доставки, при цьому співробітники і фахівці Сall-центру Продавця зобов'язуються надавати будь-яке можливе сприяння і приймати залежне від них заходи для надання Покупцеві інформації, яка стосується доставки.

1.11. Користувач розуміє і погоджується з тим, що: здійснення доставки - окрема послуга, яка не є невід'ємною частиною придбаного Покупцем Товару, виконання якої закінчується в момент отримання Одержувачем Товару і здійснення платежу за нього.
Made on
Tilda