Способи доставки
1.1. Товар доставляється поштовим оператором як поштового відправлення. Конкретні терміни доставки можуть бути узгоджені Покупцем із оператором Call-центру під час підтвердження замовлення.
1.2. Територія доставки Товарів, які представлені на Сайті, не обмежена межами України.
1.3. Затримки в доставці можливі через непередбачені обставини, що сталися не з вини Продавця.
1.4. При доставці Замовлення вручається Покупцю або третій особі, зазначеній у Замовленні як одержувач (далі Покупець і третя особа називаються «Одержувач»).
1.5. Ризик випадкової загибелі або випадкового пошкодження Товару переходить до Покупця з моменту передачі йому Замовлення та проставлення Одержувачем Замовлення підпису в документах, що підтверджують доставку Замовлення.
1.6. Щоб уникнути випадків шахрайства, а також для виконання взятих на себе зобов'язань, зазначених у пункті 1.4. цієї Угоди, при врученні передплаченого Замовлення особа, яка здійснює доставку Замовлення, має право вимагати документ, що засвідчує особу Одержувача, а також вказати тип та номер наданого Одержувачем документа на квитанції до Замовлення. Продавець гарантує конфіденційність та захист персональних даних Одержувача.
1.7. Вартість доставки кожного Замовлення розраховується індивідуально, виходячи з ваги Товару, регіону та способу доставки.
1.8. Обов'язок Продавця передати товар Покупцю вважається виконаним у момент отримання Покупцем відправлення, як цей момент визначається відповідно до чинних правил поштового зв'язку. Порядок доставки та розкриття Відправлень, що містять товар, визначається чинними правилами поштового зв'язку.
1.9. При прийнятті Замовлення від кур'єра Одержувач зобов'язаний оглянути доставлений Товар і перевірити його на відповідність заявленій якості, асортименту та комплектності Товару, а також перевірити цілісність упаковки. У разі відсутності претензій до доставленого Товару Одержувач розписується в «Бланку доставки замовлень». Підпис у доставкових документах свідчить про те, що претензій до Товару Одержувачем не заявлено і Продавець повністю та належним чином виконав свій обов'язок щодо передачі Товару.
1.9.1. Колір готових картин може відрізнятись від зображення на екрані монітора. Це залежить від установок монітора.
1.10. Уточнити дату, час і при необхідності маршрут доставки можна у менеджера, який зв'язується з Покупцем для підтвердження Замовлення. Покупець приймає і погоджується, що дата, час і маршрут доставки Товарів залежить від служби доставки, при цьому співробітники та фахівці Сall-центру Продавця зобов'язуються надавати будь-яке можливе сприяння та вживати заходів, що від них залежить, для надання Покупцю інформації, що стосується доставки.
1.11. Користувач розуміє і погоджується з тим, що: здійснення доставки — окрема послуга, яка не є невід'ємною частиною товару, що купується Покупцем Товару, виконання якої закінчується в момент отримання Одержувачем Товару та здійснення платежу за нього.
Made on
Tilda